JS251126-BA
JS251126-BA Panasonic Electronic Components
AC%20Film%20Caps.pdf
Виробник: Panasonic Electronic Components
Description: CAP FILM 12UF 10% 250VAC CHAS MT
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: Motor Run
Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Height - Seated (Max): 1.516" (38.50mm)
Capacitance: 12 µF
Size / Dimension: 1.969" L x 1.051" W (50.00mm x 26.70mm)
Capacitance: 12µF
на замовлення 1161 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 12UF 10% 250VAC CHAS MT, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: Motor Run, Termination: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Height - Seated (Max): 1.516" (38.50mm), Capacitance: 12 µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.051" W (50.00mm x 26.70mm), Capacitance: 12µF, Size / Dimension: 1.969" L x 1.051" W (50.00mm x 26.70mm).
Інші пропозиції JS251126-BA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JS251126-BA Виробник : Panasonic AC%20Film%20Caps.pdf Motor Start Capacitors & Motor Run Capacitors 180V 7.5MF CAPACITOR