Продукція > JS2 > JS28F512P33TFA
JS28F512P33TFA
P33-65nm.pdf
Виробник:
на замовлення 13200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JS28F512P33TFA
Description: IC FLASH 512MBIT PAR 56TSOP, Packaging: Tray, Package / Case: 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Memory Size: 512Mbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V, Technology: FLASH - NOR, Clock Frequency: 40 MHz, Memory Format: FLASH, Supplier Device Package: 56-TSOP, Part Status: Obsolete, Write Cycle Time - Word, Page: 105ns, Memory Interface: Parallel, Access Time: 105 ns, Memory Organization: 32M x 16, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції JS28F512P33TFA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Memory Size: 512Mbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 2.3V ~ 3.6V
Technology: FLASH - NOR
Clock Frequency: 40 MHz