JSM1A-12V-5
JSM1A-12V-5 Panasonic
354948943750927mech_eng_jsm.pdf
Виробник: Panasonic
Power Relay 12VDC 15A SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
на замовлення 3220 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 12V, Packaging: Bulk, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.3 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції JSM1A-12V-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JSM1a-12V-5 JSM1a-12V-5 Виробник : Panasonic Industrial Devices JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Automotive Relays 1 Form A, 12VDC
на замовлення 6 шт:
JSM1a-12V-5 Виробник : NAIS JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf 07+
JSM1a-12V-5 JSM1a-12V-5 Виробник : Panasonic Electric Works JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 15A 12V
Packaging: Bulk
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.3 VDC