JSM1F-12V-5
JSM1F-12V-5 Panasonic Industrial Devices
ds_61211_en_jsm_pd-1299254.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
Automotive Relays JS-M relay 12v dc coil high capacity type
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: JS-M RELAY 12V DC COIL HIGH CAPA, Features: Sealed - Flux Protection, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 53.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 15 A, Switching Voltage: 16VDC - Max, Must Release Voltage: 0.9 VDC, Must Operate Voltage: 6.3 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції JSM1F-12V-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JSM1F-12V-5 Виробник : NAIS JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
JSM1F-12V-5 JSM1F-12V-5 Виробник : Panasonic Electric Works JS-M_Series_Rev_Dec_2011.pdf Description: JS-M RELAY 12V DC COIL HIGH CAPA
Features: Sealed - Flux Protection
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 53.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 15 A
Switching Voltage: 16VDC - Max
Must Release Voltage: 0.9 VDC
Must Operate Voltage: 6.3 VDC