JST136-600E
JST136-600E JIANGSU
triac-jst136c-600v-4a-to-220-3-tube-jiejie.pdf
Код товару: 182037
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: JIANGSU
Корпус: TO-220
Umax,V: 600 V
Iвідкр.,mA: 25 mA
Imax,A: 4 A
у наявності 81 шт:
15 шт - склад
44 шт - РАДІОМАГ-Київ
7 шт - РАДІОМАГ-Львів
15 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
MAC97A6
Код товару: 30145
description MAC97A8_A6ijopi.pdf
MAC97A6
Виробник: Motorola
Тиристори > Тріаки (сімістори)
Корпус: TO-92
Umax,V: 400 V
Iвідкр.,mA: 10 mA
Imax,A: 0,8 A
у наявності: 119 шт
59 шт - склад
5 шт - РАДІОМАГ-Київ
26 шт - РАДІОМАГ-Львів
29 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BT134-600D.127
BT134_SERIES_D_1-74538.pdf
BT134-600D.127
Виробник: NXP
Тиристори > Тріаки (сімістори)
Корпус: SOT-82-3
Umax,V: 600 V
Iвідкр.,mA: 5 mA
Imax,A: 4 А
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 2
Клемник DG308-2.54-02P-14-00Z(H)
4 Додати до обраних Обраний товар
dg308-2_54-datasheet.pdf
Виробник: Degson
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клемники
Короткий опис: крок: 2,54мм, к-сть контактів: 02P, напруга/струм: 150V/6A, під провід: 26-18AWG 1мм.кв
Крок, мм: 2,54 mm
К-сть контактів: 2
Тип роз’єму: Клемник гвинтовий на PCB
Номінальний струм: 6 А
101 шт - РАДІОМАГ-Київ
216 шт - РАДІОМАГ-Львів
70 шт - РАДІОМАГ-Харків
328 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
10 kOhm 5% 0,25W 200V 1206 (RC1206JR-10KR-Hitano) (резистор SMD)
1 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Виробник: Hitano
SMD резистори > 1206
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,25 W
Uроб,V: 200 V
товару немає в наявності
Мінімальне замовлення: 100
1N5408
1N5400-1N5408.pdf
1N5408
Виробник: YJ/MIC
Діоди, діодні мости, стабілітрони > Діоди випрямні й імпульсні
Корпус: DO-201
Uзвор., V: 1000 V
Iвипр., A: 3 A
Опис: Випрямний VR=1000 B, IF =3A, IFSM =200A
Може замінити: 1N5400, 1N5401, 1N5402, 1N5403, 1N5404, 1N5405, 1N5406, 1N5407
Монтаж: THT
Падіння напруги Vf: 1,2 V