JST41Z-1200BW Jiangsu Changjing
Виробник: Jiangsu Changjing
Triac; It=40A; Vdrm=1200V; Igt=50mA; -40?125°C JST41Z-1200BW TO-3P JJ TR040bta41-1200bw JJ
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 90 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Triac; It=40A; Vdrm=1200V; Igt=50mA; -40?125°C JST41Z-1200BW TO-3P JJ TR040bta41-1200bw JJ, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції JST41Z-1200BW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JST41Z-1200BW Виробник : Jiangsu Jiejie Microelectronics TR040bta41-1200bw_JJ_0002.pdf TRIAC 40A, 1200V, -40...+125, корпус TOP3 Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт