JT30-120-C00
JT30-120-C00 Nidec Components Corporation
jt30.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: POT LINEAR OPTICAL CONTACTLESS
Features: Low Torque
Packaging: Tray
Adjustment Type: User Defined
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: Wire Leads
Actuator Length: 0.591" (15.00mm)
Actuator Type: Flatted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)
Taper: Linear
Rotation: Continuous
Number of Gangs: 1
Part Status: Active
Number of Turns: 1
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT LINEAR OPTICAL CONTACTLESS, Features: Low Torque, Packaging: Tray, Adjustment Type: User Defined, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: Wire Leads, Actuator Length: 0.591" (15.00mm), Actuator Type: Flatted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Taper: Linear, Rotation: Continuous, Number of Gangs: 1, Part Status: Active, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JT30-120-C00 JT30-120-C00 Виробник : Nidec Copal jt30-1827092.pdf Precision Potentiometers 120 degree electrical angle, 12V DC, sensing single turn optical contactless, 30mm diameter, wire leads
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
JT30-120-C00 Виробник : Nidec America Corporation jt30.pdf OPTICAL CONTACTLESS TYPE
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
JT30-120-C00 JT30-120-C00 Виробник : Nidec Components jt30-1827092.pdf Potentiometers 120 degree electrical angle, 12V DC, sensing single turn optical contactless, 30mm diameter, wire leads