Продукція > NAIS > JV1F-100V
JV1F-100V NAIS
JV Series.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JV1F-100V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 100VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 6 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Flux Protection, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 125VAC - Max, Must Release Voltage: 5 VDC, Must Operate Voltage: 70 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 4 ms, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції JV1F-100V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JV1F-100V Виробник : Panasonic Electric Works JV Series.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 100V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 100VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 6 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Flux Protection
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 125VAC - Max
Must Release Voltage: 5 VDC
Must Operate Voltage: 70 VDC