Продукція > JOYIN CO.LTD. > JVR10N470K87YRW
JVR10N470K87YRW Joyin Co.Ltd.
Виробник: Joyin Co.Ltd.
Varistor voltage: 47V; operating voltage: 30VAC; 38VDC; power; 0.05W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 6J JVR10N470K87YRW JOYIN Varistor WA 10N0047k JOY
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 498 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Varistor voltage: 47V; operating voltage: 30VAC; 38VDC; power; 0.05W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 6J JVR10N470K87YRW JOYIN Varistor WA 10N0047k JOY, кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JVR10N470K87YRW Виробник : Joyin Co.Ltd. Varistor voltage: 47V; operating voltage: 30VAC; 38VDC; power; 0.05W; tolerance: 10%; energy: 10/1000us - 6J JVR10N470K87YRW JOYIN Varistor WA 10N0047k JOY