Продукція > JVT > JVT2502WN0-03SN-D
JVT2502WN0-03SN-D
JVT2502WN0-03SN-D
info-z%20k2502m-03k.pdf
Виробник: JVT
socket; male; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG03S-CT JVT2502WN0-03SN-D JVT Cable connector Z K2502M-03p
кількість в упаковці: 500 шт
на замовлення 915 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 1000
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JVT2502WN0-03SN-D JVT
socket; male; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG03S-CT JVT2502WN0-03SN-D JVT Cable connector Z K2502M-03p, кількість в упаковці: 500 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JVT2502WN0-03SN-D JVT2502WN0-03SN-D Виробник : JVT info-z%20k2502m-03k.pdf socket; male; 3pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; straight; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG03S-CT JVT2502WN0-03SN-D JVT Cable connector Z K2502M-03p