Продукція > JVT > JVT2502WN0-06SNR-D
JVT2502WN0-06SNR-D
JVT2502WN0-06SNR-D
z_k2502m-05k.pdf
Виробник: JVT
socket; male; 6pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; angled; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG06R-CT JVT2502WN0-06SNR-D JVT Cable connector Z K2502M-06k
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 2928 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис JVT2502WN0-06SNR-D JVT
socket; male; 6pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; angled; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG06R-CT JVT2502WN0-06SNR-D JVT Cable connector Z K2502M-06k, кількість в упаковці: 200 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JVT2502WN0-06SNR-D JVT2502WN0-06SNR-D Виробник : JVT z_k2502m-05k.pdf socket; male; 6pin; 250V; 3A; pitch: 2,5mm; angled; operating temp: -25°C~+85°C; material: Nylon 66; UL 94V-0; mates with Z K2501, eqiv. WG06R-CT JVT2502WN0-06SNR-D JVT Cable connector Z K2502M-06k