Продукція > PANASONIC > JW1AFSN-DC18V
JW1AFSN-DC18V
JW1AFSN-DC18V Panasonic
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic
Power Relay 18VDC 10A SPST-NO(28.6x12.8x20)mm THT
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V, Packaging: Tray, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 29 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 12.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class E, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Інші пропозиції JW1AFSN-DC18V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW1aFSN-DC18V Виробник : NAIS mech_eng_jw.pdf 07+
на замовлення 20000 шт:
JW1aFSN-DC18V JW1aFSN-DC18V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_jw.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 18V
Packaging: Tray
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 29 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 12.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2500VA, 300W