Продукція > Реле > JW1FSN-DC12V
JW1FSN-DC12V
JW1FSN-DC12V
mech_eng_jw.pdf
Код товару: 109966
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Реле
товару немає в наявності
Ціна
JW1FSN-DC12V JW1FSN-DC12V Виробник : Panasonic info-p%20jw1fsn12ulcsat.pdf SPDT 10A 12VDC 270Ohm Through Hole Through Hole JW1FSN12ULCSAT Panasonic P JW1FSN12ULCSAT
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 33 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
JW1FSN-DC12V JW1FSN-DC12V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 12VDC 10A SPDT(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
JW1FSN-DC12V JW1FSN-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_jw.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
Мінімальне замовлення: 3
JW1FSN-DC12V JW1FSN-DC12V Виробник : PANASONIC 1750061.pdf?_ga=2.189340204.663600180.1575260721-1598423509.1574223088 Description: PANASONIC - JW1FSN-DC12V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, SPDT, 12V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 270ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: JW Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Мінімальне замовлення: 5
JW1FSN-DC12V JW1FSN-DC12V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_jw.pdf General Purpose Relays 10A 12VDC SPDT SEALED PCB
Мінімальне замовлення: 2