JW1FSN-DC24V
JW1FSN-DC24V Panasonic Industrial Devices
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 10A 24VDC SPDT SEALED PCB
на замовлення 1334 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - JW1FSN-DC24V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A, tariffCode: 85364190, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Nickel, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 10A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 1.1kohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30V, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: JW Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 24VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 277V, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW1FSN-DC24V JW1FSN-DC24V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 24VDC 10A SPDT(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 82
Мінімальне замовлення: 100
Мінімальне замовлення: 54
JW1FSN-DC24V JW1FSN-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_jw.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22 mA
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
Мінімальне замовлення: 2
JW1FSN-DC24V JW1FSN-DC24V Виробник : PANASONIC 4722751.pdf Description: PANASONIC - JW1FSN-DC24V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, SPDT, 24V DC, 10A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 10A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: JW Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 277V
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 686 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 53
JW1FSN-DC24V Виробник : NAIS mech_eng_jw.pdf 07+
JW1FSN-DC24V JW1FSN-DC24V
Додати до обраних Обраний товар
mech_eng_jw.pdf Реле
Тип реле: Реле середньої потужності (5-20А)
Струм макс.: 10 A
товару немає в наявності