JW1FSN-DC48V
JW1FSN-DC48V Panasonic Industrial Devices
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic Industrial Devices
General Purpose Relays 10A 48VDC SPDT SEALED PCB
на замовлення 624 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 10 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class E, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 2500VA, 300W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW1FSN-DC48V JW1FSN-DC48V Виробник : PANASONIC mech_eng_jw.pdf?f_cd=300212 Description: PANASONIC - JW1FSN-DC48V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, DPDT, 48V DC, 5A
tariffCode: 85364190
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 4.4kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: JW
productTraceability: No
Spulenspannung: 48VDC
Kontaktkonfiguration: DPDT
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 74 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
JW1FSN-DC48V JW1FSN-DC48V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_jw.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 10 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 2500VA, 300W
Мінімальне замовлення: 2
JW1FSN-DC48V Виробник : NAIS mech_eng_jw.pdf 07+
JW1FSN-DC48V JW1FSN-DC48V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 48VDC 10A SPDT(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
товару немає в наявності
товару немає в наявності