Продукція > NAIS > JW1SN-DC18V
JW1SN-DC18V NAIS
283
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 18V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 18VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 29 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 12.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class E, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Інші пропозиції JW1SN-DC18V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW1SN-DC18V Виробник : Panasonic Electric Works 283 Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 18V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 18VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 29 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 12.6 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class E
Load - Max Switching: 1250VA, 150W