JW2aSN-DC12V
JW2aSN-DC12V Panasonic Electric Works
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 12V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 44 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 8.4 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 1358 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PANASONIC - JW2ASN-DC12V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, SPDT, 12V DC, 5A, tariffCode: 85364900, rohsCompliant: YES, Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE, Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spulentyp: Monostabil, Kontaktmaterial: Silber-Nickel, isCanonical: Y, Kontaktstrom: 5A, usEccn: EAR99, Spulenwiderstand: 270ohm, euEccn: NLR, Kontaktspannung V DC: 30VDC, Relaismontage: Durchsteckmontage, Produktpalette: JW Series, productTraceability: No, Spulenspannung: 12VDC, Kontaktkonfiguration: SPDT, Kontaktspannung V AC: 277VAC, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW2ASN-DC12V JW2ASN-DC12V Виробник : PANASONIC mech_eng_jw.pdf?f_cd=300212 Description: PANASONIC - JW2ASN-DC12V - Universelles Leistungsrelais, Baureihe JW, monostabil, SPDT, 12V DC, 5A
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Zulassungen & Normen: CSA, UL, VDE
Relaisanschlüsse: Lötanschlüsse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 270ohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30VDC
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: JW Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 12VDC
Kontaktkonfiguration: SPDT
Kontaktspannung V AC: 277VAC
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 103 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
JW2aSN-DC12V JW2aSN-DC12V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_jw.pdf General Purpose Relays 5A 12VDC DPST-NO NON-LATCHING PCB
на замовлення 747 шт:
Мінімальне замовлення: 2
JW2ASN-DC12V JW2ASN-DC12V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 12VDC 5A DPST-NO(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
на замовлення 28 шт:
JW2aSN-DC12V Виробник : NAIS mech_eng_jw.pdf 07+