JW2aSN-DC24V
JW2aSN-DC24V Panasonic Electric Works
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 22 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 15 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class E
Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 4147 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 22 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class E, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW2ASN-DC24V JW2ASN-DC24V Виробник : PANASONIC mech_eng_jw.pdf?f_cd=300212 Description: PANASONIC - JW2ASN-DC24V - Leistungsrelais, DPST-NO, 24 VDC, 5 A, JW Series, Durchsteckmontage, Monostabil
tariffCode: 85364900
rohsCompliant: YES
Relaisanschlüsse: PC-Pin
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spulentyp: Monostabil
Kontaktmaterial: Silber-Nickel
isCanonical: Y
Kontaktstrom: 5A
usEccn: EAR99
Spulenwiderstand: 1.1kohm
euEccn: NLR
Kontaktspannung V DC: 30V
Relaismontage: Durchsteckmontage
Produktpalette: JW Series
productTraceability: No
Spulenspannung: 24VDC
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Kontaktspannung V AC: 250V
SVHC: To Be Advised
на замовлення 98 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
JW2ASN-DC24V JW2ASN-DC24V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 24VDC 5A DPST-NO(28.6x12.8x20)mm THT
на замовлення 44 шт:
Мінімальне замовлення: 44
на замовлення 13 шт:
Мінімальне замовлення: 13
JW2aSN-DC24V JW2aSN-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_jw.pdf General Purpose Relays 5A 24VDC DPST-NO NON-LATCHING PCB
на замовлення 897 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 45
на замовлення 3 шт: