JW2aSN-DC48V
JW2aSN-DC48V Panasonic Electric Works
mech_eng_jw.pdf
Виробник: Panasonic Electric Works
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 48V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 48VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11 mA
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 5 A
Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 33.6 VDC
Coil Insulation: Class E
Load - Max Switching: 1250VA, 150W
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 5A 48V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 48VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: CQC, CSA, UR, VDE, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 5 A, Switching Voltage: 250VAC, 30VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 33.6 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class E, Load - Max Switching: 1250VA, 150W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JW2ASN-DC48V JW2ASN-DC48V Виробник : Panasonic mechengjw.pdf Power Relay 48VDC 5A DPST-NO(28.6mm 12.8mm 20mm) THT
на замовлення 100 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
JW2aSN-DC48V Виробник : NAIS mech_eng_jw.pdf 07+
товару немає в наявності
JW2aSN-DC48V JW2aSN-DC48V Виробник : Panasonic mech_eng_jw.pdf General Purpose Relays 2 Form A 5A 250VAC 48V
товару немає в наявності
JW2aSN-DC48V JW2aSN-DC48V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_jw.pdf General Purpose Relays 2 Form A 5A 250VAC 48V