JWD-171-24
JWD-171-24 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_JWD-JWS&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
Reed Relays DIP 24 VDC DPST-NO No suppression diode
на замовлення 3858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY REED DPST 500MA 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 10.9 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Ruthenium (Ru), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 100VDC - Max, Must Release Voltage: 2 VDC, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 1.5 ms, Release Time: 0.5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWD-171-24 JWD-171-24 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_JWD-JWS&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY REED DPST 500MA 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 10.9 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Ruthenium (Ru)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 100VDC - Max
Must Release Voltage: 2 VDC
Must Operate Voltage: 19.2 VDC
Operate Time: 1.5 ms
Release Time: 0.5 ms
Part Status: Active
на замовлення 13 шт:
Кількість Ціна
JWD-171-24 JWD-171-24 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1659781.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - JWD-171-24 - RELAY, REED, DPST-NO, 100V, 0.5A, THT
tariffCode: 85364110
productTraceability: No
Schaltspannung, max.: 100V
rohsCompliant: YES
Spulenwiderstand: 2.2kohm
Relaismontage: Through Hole
Schaltstrom, max.: 500mA
Kontaktkonfiguration: DPST-NO
Spulenspannung: 24VDC