JWD-171-25
JWD-171-25 TE Connectivity / P&B
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_JWD-JWS&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity / P&B
Reed Relays DIP 5/6VDC DPST-NO
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY REED DPST 500MA 5V, Features: Diode, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 5VDC, Operating Temperature: -35°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 25 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Ruthenium (Ru), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 500 mA, Switching Voltage: 100VDC - Max, Must Release Voltage: 0.5 VDC, Must Operate Voltage: 3.8 VDC, Operate Time: 1.5 ms, Release Time: 0.5 ms, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWD-171-25 JWD-171-25 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1308242_JWD-JWS&DocType=DS&DocLang=English Description: RELAY REED DPST 500MA 5V
Features: Diode
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 5VDC
Operating Temperature: -35°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 25 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Ruthenium (Ru)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 500 mA
Switching Voltage: 100VDC - Max
Must Release Voltage: 0.5 VDC
Must Operate Voltage: 3.8 VDC
Operate Time: 1.5 ms
Release Time: 0.5 ms
Part Status: Active
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
JWD-171-25 JWD-171-25 Виробник : POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY 1659781.pdf Description: POTTER&BRUMFIELD - TE CONNECTIVITY - JWD-171-25 - RELAY, REED, DPST-NO, 100V, 0.5A, THT