JWS30048
JWS30048 TDK-Lambda Americas Inc.
jws.pdf
Виробник: TDK-Lambda Americas Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 300W
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції JWS30048
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWS300-48 Виробник : LAMBDA AC/DC,OUT:48VDC/300W
на замовлення 105 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
JWS30048 JWS30048 Виробник : TDK-Lambda tdk-lambda_jws-1207180.pdf Switching Power Supplies 48V 6.5A