JWS300-12 LAMBDA
Виробник: LAMBDA
AC/DC,OUT:12VDC/300W
на замовлення 108 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W.
Інші пропозиції JWS300-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
JWS30012 JWS30012 Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. jws.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 300W
товару немає в наявності
JWS30012 JWS30012 Виробник : TDK-Lambda tdk-lambda_jws-1207180.pdf Switching Power Supplies 12V 27A