Технічний опис JWS30048 TDK-Lambda Americas Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 48V 300W.
Інші пропозиції JWS30048
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
| JWS300-48 | Виробник : LAMBDA | AC/DC,OUT:48VDC/300W |
на замовлення 105 шт: термін постачання 14-28 дні (днів) |
JWS30048 | Виробник : TDK-Lambda |
Switching Power Supplies 48V 6.5A |