Продукція > JB CAPACITORS > JYAA2102KCB105000B
JYAA2102KCB105000B
JYAA2102KCB105000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y2; 1nF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Kind of capacitor: Y2
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Capacitance: 1nF
Terminal pitch: 7.5mm
Operating voltage: 300V AC
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 4980 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y2; 1nF; 300VAC; Y5P; ±10%; 7.5mm, Kind of capacitor: Y2, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Capacitance: 1nF, Terminal pitch: 7.5mm, Operating voltage: 300V AC, Type of capacitor: ceramic.