Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4222MDF085000B
JYAA4222MDF085000B
JYAA4222MDF085000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 2.2nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: Y1
Capacitance: 2.2nF
Operating voltage: 400V AC
Dielectric: Y5V
Tolerance: ±20%
Terminal pitch: 10mm
на замовлення 27290 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 2.2nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: Y1, Capacitance: 2.2nF, Operating voltage: 400V AC, Dielectric: Y5V, Tolerance: ±20%, Terminal pitch: 10mm.