Продукція > JB CAPACITORS > JYAA4472MDF120000B
JYAA4472MDF120000B
JYAA4472MDF120000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; Y1; 4.7nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm
Kind of capacitor: Y1
Dielectric: Y5V
Capacitance: 4.7nF
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 400V AC
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 3040 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; Y1; 4.7nF; 400VAC; Y5V; ±20%; 10mm, Kind of capacitor: Y1, Dielectric: Y5V, Capacitance: 4.7nF, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 400V AC, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: ceramic.