Продукція > JB CAPACITORS > JYC3A102KBB065000B
JYC3A102KBB065000B
JYC3A102KBB065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 1kVDC; Y5P; ±10%; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 1kV DC
Terminal pitch: 5mm
Tolerance: ±10%
Dielectric: Y5P
на замовлення 3590 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 1kVDC; Y5P; ±10%; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 1nF, Operating voltage: 1kV DC, Terminal pitch: 5mm, Tolerance: ±10%, Dielectric: Y5P.