Продукція > JB CAPACITORS > JYC3A221KBB065000B
JYC3A221KBB065000B
JYC3A221KBB065000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kVDC; Y5P; ±10%; 5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 220pF
Operating voltage: 1kV DC
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Terminal pitch: 5mm
на замовлення 3940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 70
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 220pF; 1kVDC; Y5P; ±10%; 5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 220pF, Operating voltage: 1kV DC, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Terminal pitch: 5mm.