Продукція > JB CAPACITORS > JYC3F152KCB105000B
JYC3F152KCB105000B
JYC3F152KCB105000B Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1.5nF; 3kVDC; Y5P; ±10%; 7.5mm
Dielectric: Y5P
Tolerance: ±10%
Capacitance: 1.5nF
Terminal pitch: 7.5mm
Operating voltage: 3kV DC
Type of capacitor: ceramic
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1.5nF; 3kVDC; Y5P; ±10%; 7.5mm, Dielectric: Y5P, Tolerance: ±10%, Capacitance: 1.5nF, Terminal pitch: 7.5mm, Operating voltage: 3kV DC, Type of capacitor: ceramic.