Продукція > JB CAPACITORS > JYC3H222MDF085000B
JYC3H222MDF085000B
JYC3H222MDF085000B Jb Capacitors
JYC.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 2.2nF; 5kVDC; Y5V; -20÷80%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 2.2nF
Operating voltage: 5kV DC
Dielectric: Y5V
Tolerance: -20...80%
Terminal pitch: 10mm
на замовлення 3490 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 2.2nF; 5kVDC; Y5V; -20÷80%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 2.2nF, Operating voltage: 5kV DC, Dielectric: Y5V, Tolerance: -20...80%, Terminal pitch: 10mm.