Продукція > JB CAPACITORS > JYC3I102MDF065000B
JYC3I102MDF065000B
JYC3I102MDF065000B Jb Capacitors
JYC.pdf
Виробник: Jb Capacitors
Category: Ceramic capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 6kVDC; Y5V; -20÷80%; 10mm
Type of capacitor: ceramic
Dielectric: Y5V
Tolerance: -20...80%
Capacitance: 1nF
Terminal pitch: 10mm
Operating voltage: 6kV DC
на замовлення 2140 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 60
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Ceramic capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 6kVDC; Y5V; -20÷80%; 10mm, Type of capacitor: ceramic, Dielectric: Y5V, Tolerance: -20...80%, Capacitance: 1nF, Terminal pitch: 10mm, Operating voltage: 6kV DC.