K101J10C0GF5UH5
K101J10C0GF5UH5 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 12500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - K101J10C0GF5UH5 - Keramikvielschichtkondensator, 100 pF, 50 V, ± 5%, Radial bedrahtet, C0G / NP0, 5 mm, tariffCode: 85322400, Produkthöhe: 3.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 5%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: C0G / NP0, Produktlänge: 3.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 100pF, Spannung (DC): 50V, Produktpalette: K Series, productTraceability: No, Produktdurchmesser: -, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 2.3mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K101J10C0GF5UH5 K101J10C0GF5UH5 Виробник : VISHAY VISH-S-A0025625143-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - K101J10C0GF5UH5 - Keramikvielschichtkondensator, 100 pF, 50 V, ± 5%, Radial bedrahtet, C0G / NP0, 5 mm
tariffCode: 85322400
Produkthöhe: 3.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 5%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: C0G / NP0
Produktlänge: 3.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 100pF
Spannung (DC): 50V
Produktpalette: K Series
productTraceability: No
Produktdurchmesser: -
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 2.3mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 129
K101J10C0GF5UH5 K101J10C0GF5UH5 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100pF 50volts 5% 5.0mm C0G
Мінімальне замовлення: 22
K101J10C0GF5UH5 K101J10C0GF5UH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 100PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF