Продукція > VISHAY > K101J15C0GF5TK2
K101J15C0GF5TK2
K101J15C0GF5TK2 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C T/R
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 100PF +/- 5 % C0G REEL E3.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K101J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 100PF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 8 шт:
K101J15C0GF5TK2 K101J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 100pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C T/R
товару немає в наявності
K101J15C0GF5TK2 K101J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded K 50V 100PF +/- 5 % C0G REEL E3