K154K20X7RF5TL2
K154K20X7RF5TL2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 0.15UF 50V X7R RADIAL
Написати відгук
Category: MLCC THT capacitors, Description: Capacitor: ceramic; 150nF; 50V; X7R; ±10%; THT; 2.5mm, Type of capacitor: ceramic, Capacitance: 0.15µF, Operating voltage: 50V, Dielectric: X7R, Tolerance: ±10%, Mounting: THT, Operating temperature: -55...125°C, Terminal pitch: 2.5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K154K20X7RF5TL2 Виробник : VISHAY kseries.pdf Category: MLCC THT capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 150nF; 50V; X7R; ±10%; THT; 2.5mm
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.15µF
Operating voltage: 50V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: THT
Operating temperature: -55...125°C
Terminal pitch: 2.5mm