Продукція > VISHAY > K221J10C0GF5UH5
K221J10C0GF5UH5
K221J10C0GF5UH5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 220pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K221J10C0GF5UH5 K221J10C0GF5UH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 RADIAL