Продукція > VISHAY > K221J10C0GH5TH5
K221J10C0GH5TH5
K221J10C0GH5TH5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 220pF 100V C0G 5% Radial 5mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K221J10C0GH5TH5 K221J10C0GH5TH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 RAD