Продукція > VISHAY > K221K15X7RF53K2
K221K15X7RF53K2
K221K15X7RF53K2 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 220pF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K221K15X7RF53K2 K221K15X7RF53K2 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL