Продукція > VISHAY > K221K15X7RL5TH5
K221K15X7RL5TH5
K221K15X7RL5TH5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 220pF 500V X7R 10% Radial 5mm 125°C T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K221K15X7RL5TH5 K221K15X7RL5TH5 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 220pF 500V X7R 10% Radial 5mm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 151
товару немає в наявності
товару немає в наявності
K221K15X7RL5TH5 K221K15X7RL5TH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 220PF 500V X7R RADIAL