Продукція > VISHAY > K221M15X7RF5UH5
K221M15X7RF5UH5
K221M15X7RF5UH5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 220pF 50V X7R 20% Radial 5mm 125°C Ammo
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K221M15X7RF5UH5 K221M15X7RF5UH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 220PF 50V X7R RADIAL