K222K15X7RF53H5
K222K15X7RF53H5 Vishay / BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay / BC Components
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2200pF 50volts 10% X7R 5mm LS
на замовлення 9597 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K222K15X7RF53H5 K222K15X7RF53H5 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
товару немає в наявності
K222K15X7RF53H5 K222K15X7RF53H5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 2200PF 50V X7R RADIAL