Продукція > VISHAY > K223K15X7RF53H5
K223K15X7RF53H5
K223K15X7RF53H5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
на замовлення 7973 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm), Capacitance: 0.022 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K223K15X7RF53H5 K223K15X7RF53H5 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 0.022uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 260
товару немає в наявності
товару немає в наявності
K223K15X7RF53H5 K223K15X7RF53H5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 0.022UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.260" (6.60mm)
Capacitance: 0.022 µF
K223K15X7RF53H5 K223K15X7RF53H5 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 22000pF 50volts 10%