K270J15C0GF5TK2
K270J15C0GF5TK2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF
на замовлення 16000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.295" (7.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 27 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K270J15C0GF5TK2 K270J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 27pF 50volts 5% C0G 2.5mm LS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
K270J15C0GF5TK2 K270J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 27PF 50V NP0 RADIAL
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 27 pF
Мінімальне замовлення: 15
K270J15C0GF5TK2 K270J15C0GF5TK2 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 27pF 50V C0G 5% Radial 2.5mm 125°C T/R