Продукція > VISHAY > K331K15C0GF5TL2
K331K15C0GF5TL2
K331K15C0GF5TL2 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 330pF 50V C0G 10% Radial 2.5mm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K331K15C0GF5TL2 K331K15C0GF5TL2 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 RADIAL