K331K15X7RF53L2
K331K15X7RF53L2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 pF
на замовлення 17524 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K331K15X7RF53L2 K331K15X7RF53L2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 330pF 50volts 10% X7R 2.5mm LS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 21
K331K15X7RF53L2 K331K15X7RF53L2 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 330pF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Bulk