Продукція > VISHAY > K331K15X7RF5UL2
K331K15X7RF5UL2
K331K15X7RF5UL2 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 330pF 50V X7R 10% Radial 2.5mm 125°C Ammo
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K331K15X7RF5UL2 K331K15X7RF5UL2 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 330PF 50V X7R RADIAL