Продукція > VISHAY > K471J10C0GF5TH5
K471J10C0GF5TH5
K471J10C0GF5TH5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 470pF 50V C0G 5% Radial 5mm 125°C T/R
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K471J10C0GF5TH5 K471J10C0GF5TH5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.244" (6.20mm)
Capacitance: 470 pF