K471K15C0GF53L2
K471K15C0GF53L2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Capacitance: 470 pF
на замовлення 19375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 50V C0G/NP0 RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.157" L x 0.102" W (4.00mm x 2.60mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K471K15C0GF53L2 K471K15C0GF53L2 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 470pF 50volts 10% C0G 2.5mm LS
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
K471K15C0GF53L2 K471K15C0GF53L2 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 470pF 50V C0G 10% Radial 2.5mm 125°C Bulk