K471M10X7RH53L2
K471M10X7RH53L2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
kseries.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.098" (2.50mm)
Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm)
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 100V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.091" W (3.60mm x 2.30mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.098" (2.50mm), Height - Seated (Max): 0.205" (5.20mm), Capacitance: 470 pF.