Продукція > VISHAY > K474K20X7RF53H5
K474K20X7RF53H5
K474K20X7RF53H5 Vishay
kseries.pdf
Виробник: Vishay
Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
на замовлення 6839 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 604
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
K474K20X7RF53H5 K474K20X7RF53H5 Виробник : Vishay kseries.pdf Cap Ceramic 0.47uF 50V X7R 10% Radial 5mm 125°C Bulk
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 26
K474K20X7RF53H5 K474K20X7RF53H5 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components kseries.pdf Description: CAP CER 0.47UF 50V X7R RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Мінімальне замовлення: 8
K474K20X7RF53H5 K474K20X7RF53H5 Виробник : Vishay / BC Components kseries.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.47uF 50volts 10% X7R 5mm LS
Мінімальне замовлення: 7
товару немає в наявності